Kdo jsem

  • na úvodní stránku


Nyní bych Vám rád odpověděl na otázku: „Kdo jsem?“. Jmenuji se Martin Bumba, narodil jsem se v dubnu roku 1991 a zabývám se programováním a tvorbou webových stránek. V současné době studiji magisterský obor Informační technologie na Technické univerzitě v Liberci.

V roce 2010 jsem dokončil studium na Integrované střední škole v Nové Pace. Následně jsem byl přijat na Technickou univerzitu v Liberci, kde jsem v roce 2013 úspěšně dokončil bakálářské studium a získal titul Bc.

Ve svém volném čase se věnuji sportu a to hlavně volejbalu, tenisu, kondičnímu posilování a cyklistice. Od roku 2004 se zabývám tvorbou webových stránek a aplikací. Za tuto dobu jsem v této sféře získal mnoho zkušeností s technologiemi (X)HTML, CSS, Javascript a PHP. V programovacím jazyce PHP využívám OOP a framework Nette. Plně ovládám i databáze MySQL a jsem schopen Vaše stránky optimalizovat pro vyhledávaní v internetových vyhledávačích tzv. SEO. Mnou realizované projekty naleznete v sekci portfolio.

Při studiu na vysoké škole jsem získal řadu zkušeností s programovacími jazyky JSA, Java, C++, C# a Python. Mohu Vám tedy nabídnout i tvorbu zakázkových aplikací naprogramovaných v těchto jazycích.